Rokytecká slať

01 / Rokytecká slať s pohledem na jih. V popředí severní vrchoviště s patrným průsekem po elektrifikovaném drátěném zátarasu, napravo západní vrchoviště, nalevo východní vrchoviště. Mezi jednotlivými vrchovišti je střed Rokytecké slatě s pramenitou oblastí Rokytky, která odtud teče bezlesou Rokyteckou kotlinou.
 
 
 
02 / Rokytecká slať s pohledem na jih. V popředí severní vrchoviště s patrným průsekem po elektrifikovaném drátěném zátarasu, napravo západní vrchoviště, nalevo východní vrchoviště. Mezi jednotlivými vrchovišti je střed Rokytecké slatě s pramenitou oblastí Rokytky, která odtud teče bezlesou Rokyteckou kotlinou.
 
 
 
03 / Rokytecká slať s pohledem na západ. Odzadu západní, severní a východní vrchoviště se středem Rokytecké slatě s pramenitou oblastí Rokytky, která odtud teče bezlesou Rokyteckou kotlinou.
 
 
 
04 / Střed Rokytecké slatě. V místě toku Rokytky patrná hráz bývalé plavební nádržky.
 
 
 
05 / Severní vrchoviště Rokytecké slatě. Patrný průsek po elektrifikovaném drátěném zátarasu, který protíná i slaťová jezírka.
 
 
 
06 / Detail severního vrchoviště Rokytecké slatě. Patrný průsek po elektrifikovaném drátěném zátarasu, který je v současnosti doplněn o revitalizační opatření. V pozadí jezírko zvané Šumavský koláč. 
 
 
 
07 / Detail severního vrchoviště Rokytecké slatě. Patrný průsek po elektrifikovaném drátěném zátarasu, který je v současnosti doplněn o revitalizační opatření. Nalevo jezírko zvané Šumavský koláč.
 
 
 
08 / Západní vrchoviště Rokytecké slatě s Rokytkou.
 
 
 
09 / Detail západního vrchoviště Rokytecké slatě s Rokytkou. V popředí jezírko s největší délkou (80 metrů) na Modravsku.
 
 
 
10 / Detail západního vrchoviště Rokytecké slatě s Rokytkou.
 
 
 
11 / Východní vrchoviště Rokytecké slatě s Rokytkou.
 
 
 
12 / Rokytecká kotlina podél Rokytky. V popředí východní vrchoviště Rokytecké slatě, v pozadí Roklanská slať.
 
 
 
13 / Rokytecká slať s pohledem na východ. V popředí nalevo severní vrchoviště, v pozadí nalevo východní vrchoviště, napravo západní vrchoviště.  Mezi jednotlivými vrchovišti je střed Rokytecké slatě s pramenitou oblastí Rokytky, která odtud teče bezlesou Rokyteckou kotlinou.
 
 
 
14 / Střed Rokytecké slatě.
 
 
 
15 / Střed Rokytecké slatě. V místě toku Rokytky patrná hráz bývalé plavební nádržky.
 
 
 
16 / Střed Rokytecké slatě. V místě toku Rokytky patrná hráz bývalé plavební nádržky.
 
 
 
17 / Severní vrchoviště Rokytecké slatě. Patrný průsek po elektrifikovaném drátěném zátarasu, který protíná i slaťová jezírka.
 
 
 
18 / Západní vrchoviště Rokytecké slatě s Rokytkou.
 
 
 
19 / Detail západního vrchoviště Rokytecké slatě s Rokytkou. V popředí jezírko s největší délkou (80 metrů) na Modravsku.
 
 
 
20 / Detail západního vrchoviště Rokytecké slatě s Rokytkou.
 
 
 
21 / Detail západního vrchoviště Rokytecké slatě s Rokytkou.